Kategorije
Načrt prireditev in aktivnosti
Šolski rokovnik
Ostale povezave

.

GOVORILNE URE strokovnih delavcev v II. ocenjevalnem obdobju v šolskem letu 2020/2021:

 

*  A-urnik

**  B-urnik

.

Prvo in drugo triletje:

 

1. – 3. razred
Ime in priimek A urnik B urnik
Barbara Hudoklin ponedeljek, 12.00 -12.45 ponedeljek, 12.00 -12.45
Nuša Aubreht ponedeljek, 12.00 – 12.45 ponedeljek, 12.00 – 12.45
Staša Maganja Zupanc četrtek, 11.00 – 11.45 četrtek, 11.00 – 11.45
Tatjana Turkuš torek, 10.10 – 10.55 torek, 11.00 – 11.45
Mojca Rodič sreda, 10.10 – 10.55 torek, 11.00 – 11.45
Mija Bastl ponedeljek, 12.45 –13.30 ponedeljek, 12.45 – 13.30
Vera Bombek četrtek, 11.00 –11.45 četrtek, 11.00 – 11.45
Dragica Vidmar ponedeljek, 11.00 –11.45 ponedeljek, 11.00 –11.45
Majda Pur petek, 9.25 – 10.10 petek, 9.25 10.10
Katja Rojnik petek, 9.25 – 10.10 petek, 9.25 -10.10
Angelika Urbanc petek, 9.25 – 10.10 petek, 9.25 – 10.10
Nevenka Jerin petek, 9.25 – 10.10 petek, 9.25 -10.10
Mojca Kralj petek, 9.25 – 10.10 petek, 9.25 – 10.10
Kristina Jeraj petek, 9.25 – 10.10 petek, 9.25 -10.10
4. , 5. razred
Ime in priimek A urnik B urnik
Mateja Breznik ponedeljek, 12.00 -12.45 ponedeljek, 12.00 -12.45
Nives Grah ponedeljek, 11.00 -11.45 ponedeljek, 11.00 -11.45
Nataša Herodež Kranjec sreda, 9.10 – 9.55 sreda, 8.20 – 9.05
Martina Ograjenšek sreda, 9.10 – 9.55 ponedeljek, 8.20 – 9.05
Romana Rak ponedeljek, 9.10 – 9.55 ponedeljek, 10.10 -10.55
Mateja Stražar ponedeljek, 9.10 – 9.55 torek, 9.10 – 9.55


Tretje triletje:
 .

.

Ime in priimek A-urnik B-urnik
Mojca Arcet ponedeljek, 9.10 – 9.55 ponedeljek, 9.10 – 9.55
Lotti Blatnik torek, 8.20 – 9.05 torek, 11.00 – 11.45
Alja Bratuša po dogovoru po dogovoru
Mojca Cestnik torek, 10.10 – 10.55 torek, 10.10 – 10.55
Katja Čeh po dogovoru po dogovoru
Danica Gobec sreda, 10.10 – 10.55 sreda, 10.10 – 10.55
Sara Goričar Cilenšek ponedeljek, 7.30 – 8.15 ponedeljek, 7.30 – 8.15
Anja Gojkovič ponedeljek, 9.10 – 9.55 torek, 9.10 – 9.55
Milena Hriberšek petek, 10.10 – 10.55 petek, 10.10 – 10.55
Nataša Jesenko sreda, 13.00 – 13.45 sreda, 13.00 – 13.45
Urška Juhart sreda, 11.00 – 11.45 sreda, 11.00 – 11.45
Mojca Kacjan torek, 8.20 – 9.05 torek, 8. 20 – 9.05
Marija Kronovšek četrtek, 9.10 – 9.55 četrtek, 9.10 – 9.55
Simon Krumpak ponedeljek,  11.00 -11.45 ponedeljek, 11.00 -11.45
Urška Lukan sreda, 12.00 – 12.45 ponedeljek, 12.00-12.45
Mija Novak četrtek 10.10 -10.55 četrtek 10.10 -10.55
Borut Petrič ponedeljek, 7.30 – 8.10 ponedeljek, 7.30 – 8.10
Jerica Rajšek četrtek, 9.10 – 9.55 ponedeljek, 12.00 – 12.45
Irena Ramšak sreda, 7.25 – 8.15 sreda, 7.25 – 8.15
Lučka Rančigaj četrtek, 10. 10 – 10. 55 četrtek, 11. 00 – 11. 45
Doroteja Smej Skutnik četrtek, 11.00 – 11.45 četrtek, 9.10 – 9.55
Andreja Starman sreda, 13.00 – 13.45 torek, 8.20 – 9.05
Andreja Špajzer sreda, 7.30 – 8.15 sreda, 7.30 – 8.15
Simona Tomšič po dogovoru po dogovoru
Mojca Vidmajer torek, 9.10 – 9.55 petek, 11.00 – 11.45
Dobrila Vučenović petek, 11.00 -11.45 četrtek, 10.10-10.55
Karmen Zupanc torek, 12.00 -12.45 sreda, 8.20-9.05
Katja Zemljič torek, 11.00 – 11.45 torek, 11.00 – 11.45
Sanja Kolšek po dogovoru po dogovoru
Lea Tomšič sreda, 11.00 – 11.45 sreda, 11.00–11.45


Podaljšano bivanje, jutranje varstvo:

.

Podaljšano bivanje   Jutranje varstvo
NEVENKA JERIN LEA TOMŠIČ MATEJA AUBREHT MOJCA KRALJ
KRISTINA JERAJ ANGELIKA URBANC NIVES GRAH ROMANA RAK
SANJA KOLŠEK DRAGICA VIDMAR NATAŠA HERODEŽ KRANJEC MATEJA STRAŽAR
MOJCA KRALJ UČITELJI RP in PP KRISTINA JERAJ ANGELIKA URBANC
MAJDA PUR

 

 

GOVORILNE URE strokovnih delavcev na POŠ v II. ocenjevalnem obdobju v šolskem letu 2020/2021:

 

Razredničarka Razred Govorilne ure
MANCA KRAJNC 1. r. torek,  11.55-12.40
OLGA PALIR 4. + 5. r. torek, 9.25-10.10
MATEJA MEDVED 2. + 3. r. torek,  11.05-11.50
MATEJA BREZNIK TJA po dogovoru
TANJA SADNIK podaljšano bivanje po dogovoru

.

Osnovni podatki

OSNOVNA ŠOLA POLZELA
ŠOLSKA ULICA 3
3313 POLZELA
Telefon: 03 703 31 00
Fax: 03 572 01 35
e-pošta: tajnistvo-os.polzela1@siol.net
TRR 01373-6030675312
ID za DDV: SI33941688

Šolske dejavnosti
Povezave