Kategorije
Načrt prireditev in aktivnosti
Šolski rokovnik
Ostale povezave

.

GOVORILNE URE strokovnih delavcev v I. ocenjevalnem obdobju v šolskem letu 2018/2019:

.

Prvo in drugo triletje:.

Razredničarka Razred

Govorilne ure

BARBARA HUDOKLIN 1. A

torek, 11.55 – 12.40

 MAJDA PUR 1. A – II. strok. del.

petek, 9.25-10.10

VERA BOMBEK 1. B

ponedeljek, 11.55 – 12.40

KRISTINA JERAJ 1. B – II. strok. del.

petek, 9.25 – 10.10

STAŠA MAGANJA ZUPANC 1. C

petek, 11.55 – 12.40

DRAGICA VIDMAR 1. C – II. strok. del., TJA

četrtek, 11.05 – 11.50

NATAŠA ŠTOR 2. A

sreda, 10.15 – 11.00

MATEJA AUBREHT 2. B

*torek, 10.15 – 11.00; **torek, 9.25 – 10.10

TATJANA TURKUŠ 2. C

*torek, 9.25 – 10.10; **torek, 10.15 – 11.00

HELENA LAH 3. A

ponedeljek, 12.45 – 13.30

MARIJA BASTL 3. B

sreda, 12.45 – 13.30

ROMANA RAK 4. A

*sreda, 11.05-11.50; **sreda,10.15-11.00

NATAŠA HERODEŽ KRANJEC 4. B

torek, 7.30 – 8.15

MOJCA KRALJ 4. C

*sreda, 10.15 – 11.00; **poned., 10.15 – 11.00

JOŽICA OŽIR 5. A

ponedeljek, 7.30-8.15

MATEJA STRAŽAR 5. B

*petek, 11.05 – 11.50; **petek, 10.15 – 11.00

MARTINA OGRAJENŠEK 5. C

*torek, 7.30 – 8.15; **torek, 9.10 – 9.55

SIMON KRUMPAK 6. A, ŠPO

*sreda, 10.15 – 11.00, **torek, 10.15 – 11.00

ANDREJA STARMAN 6. B, GOS

četrtek, 10.15 – 11.00

DANICA GOBEC 6. C, MAT

četrtek, 10.15 – 11.00*;** sreda, 9.10 – 9.50

DOBRILA VUČENOVIĆ SLJ

ponedeljek, 11.55 – 12.40

MATEJA BREZNIK TJA

petek, 11.55 – 12.40

LEA GUNC TJA, pedagog

petek, 8.20 – 9.05

MILENA HRIBERŠEK GOS

četrtek, 7.30 – 8.15

SARA GORIČAR CILENŠEK specialna pedagoginja

četrtek, 7.30 – 8.15

EMA FENE mobilna socialna pedagoginja

po dogovoru

 .

Tretje triletje:

Učitelj Predmet Razrednik

Govorilne ure

URŠKA JUHART LUM

7. A

petek, 11.05–11.50

KATARINA BAN MAT, TIT

7. B

*torek, 10.15–11.00, **sreda 12.45–13.30

ROBERT ROGELJ ŠPO

7. C

*sreda, 8.20-9.05, **sreda, 9.10-9.50

MOJCA KACJAN TJA

8. A

torek, 8.20-9.05

MOJCA VIDMAJER TJA

8. B

*četrtek, 8.20–9.05, **sreda, 9.10-9.50

ANDREJA ŠPAJZER MAT

8. C

četrtek, 7.30-8.15

IRENA RAMŠAK GEO, ZGO, DKE

9. A

torek, 7.30-8.15

KARMEN ZUPANC SLJ

9. B

*sreda, 11.05–11.50, ** sreda, 8.20–9.05

DOROTEJA SMEJ SKUTNIK NAR, KEM, BIO,inkluzivna pedagoginja

9. C

*ponedeljek, 11.05-11.50

**ponedeljek, 10.15-11.00

MOJCA CESTNIK SLJ

petek, 9.10–9.50

MARIJA KRONOVŠEK SLJ

*torek, 11.05-11.50, **sreda, 10.15–11.00

NATAŠA JESENKO ZGO, DKE

sreda, 7.30–8.15

LUČKA RANČIGAJ TJA

*petek, 9.10-9.55, **torek, 10.15-11.00

NEVENKA JERIN KEM, BIO

petek, 10.15–11.00

SAMO ŠKRABANJA TIT, FIZ

ponedeljek, 10.15–11.00

MIJA NOVAK GUM

ponedeljek, 11.05–11.50

LOTTI BLATNIK ŠPO

*sreda, 8.20–9.05,**torek, 8.20–9.05

SIMONA TOMŠIČ ŠPO  

po dogovoru

MOJCA ARCET MAT

sreda, 9.10–9.50

BORUT PETRIČ računalnikar

po dogovoru

MILENA HRIBERŠEK organiz. šolske prehrane

torek, 11.05–11.50

ALJA BRATUŠA knjižničarka

po dogovoru

KATJA ČEH psihologinja

po dogovoru

SARA GORIČAR CILENŠEK specialna pedagoginja

četrtek, 7.30 – 8.15

LUCIJA POLENIK mobilna specialna  pedagoginja

po dogovoru

*  A-urnik

**  B-urnik

 

Osnovni podatki

OSNOVNA ŠOLA POLZELA
ŠOLSKA ULICA 3
3313 POLZELA
Telefon: 03 703 31 00
Fax: 03 572 01 35
e-pošta: tajnistvo-os.polzela1@siol.net
TRR 01373-6030675312
ID za DDV: SI33941688

Šolske dejavnosti
Povezave